AKOL GLOBAL - AKOL MARİNE
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

مرکز جدید جاذبه: ارنکوی

درست در ورودی شبه جزیره کارپاز واقع شده است ، منطقه ارنکوی ، جایی که بسیاری از میراث فرهنگی تاریخی واقع شده اند ، با جو و طبیعت خود برجسته است. منطقه ای که در آن سبز و آبی در هم تنیده شده اند ، منظره های چشمگیر را به عنوان یک شگفتی طبیعی باکره فراهم می کند.

در طبیعت دست نخورده

شبه جزیره کارپاز طبیعت منحصر به فردی دارد. ساحل طلایی ، یکی از زیباترین سواحل جهان ، دارای یک ساحل شن زرد طلایی است و در مکان هایی با نیلوفرهای شن بومی پوشانده شده است. علاوه بر این ، بسیاری از سواحل واقع در شبه جزیره خانه لاک پشت های دریایی هستند. اگر در یک روز خوش شانس هستید ، می توانید مهر و موم مدیترانه ای را ببینید!
AKOL MARINE

کلید یک زندگی ممتاز

Akol Marine یک فضای منحصر به فرد و منظره باشکوه از دریای مدیترانه را به شما ارائه می دهد. با سلام به ویلای جدیدتان که با طرح های ممتاز خود به بخشی از طبیعت تبدیل شده است و لوکس و راحتی را در کف دستان شما به جا خواهد گذاشت.

کارپاز در قلب طبیعت منتظر شماست.

جزئیات مکان منطقه Jul Erenköy که شامل بسیاری از میراث تاریخی و فرهنگی واقع در ورودی شبه جزیره کارپاز است ، با هوای پاک و طبیعت دست نخورده خود برجسته است ، جایی که هر سایه سبز و آبی را می توان یافت. منطقه Erenköy که به یکی از مکان های کمیاب تبدیل شده است که در سال های اخیر علاقه مردم محلی و گردشگران را به خود جلب کرده است ، هر روز ارزش AKOL MARINE را افزایش می دهد.

با منظره پانورامیک آن ، شما طبیعت را در داخل خانه خود استقبال خواهید کرد.

به لطف طرح معماری با دقت طراحی شده ، منظره دریا کاملا خانه شما را احاطه می کند. شما قادر خواهید بود در استخر 24 متری خود خنک شوید ، غروب آفتاب را در یک تراس 74 متری با منظره و بالکن 6 متری با منظره تماشا کنید ، در حالی که از منظره دریا و مارینا که از هر طبقه دیده می شود لذت می برید.

14.860 m2 arazi üzerinde konumlanan ve 9.500 m2 yeşil alana sahip ayrıcalıklı ferah yaşam.

Akol Marine با در نظر گرفتن مدرنیته و راحتی ارائه شده توسط مناطق زندگی مشترک با ژنراتور ، دروازه ورودی اتوماتیک ، باغ خصوصی ، تراس ، پارکینگ ، سیستم درمان ، سیستم تهویه مطبوع ، امنیت سایت و ویژگی های مختلف طراحی شده است.

فاصله ها

İskele

45 دقيقه

Gazimağusa

65 دقيقه

Girne

87 دقيقه

Lefkoşa

113 دقيقه

Güzelyurt

120 دقيقه

Lefke

140 دقيقه

Ercan Havalimanı

80 دقيقه

A K O L

جزئیاتی که کیفیت زندگی مشترک شما را افزایش می دهد با یکدیگر است

Akol Marine با در نظر گرفتن مدرنیته و راحتی ارائه شده توسط مناطق زندگی مشترک با ژنراتور ، دروازه ورودی اتوماتیک ، باغ خصوصی ، تراس ، پارکینگ ، سیستم درمان ، سیستم تهویه مطبوع ، امنیت سایت و ویژگی های مختلف طراحی شده است.

Технические характеристики

ساحه پروژه متر مربع
0
منطقه بسته M2
0
منطقه سبز
0
ویلاها
0
نوع ویلا
0 +1
تراس با منظره M2
0
بالکن با منظره M2
0
استخر جدا شده M2
0

فعالیت و ویژگی های کلی

ژنراتور مرکزی
درب ورودی اتوماتیک
باغ خصوصی
 
تراس
 
پارکینگ ماشین
 
سیستم هیدروفور
ماهواره مرکزی
 
mini VRF
منطقه سبز
 
راه پیاده روی
 
استخر شنا
 
میز کار مرمر
 
کابینت آشپزخانه اکریلیک
 
کمد لباس بال کشویی در اتاق خواب
 

پلان های طبقه ما

فضای زندگی عالی که در آن به اکتشافات جدید می روید.

AKOL

ارتباط

در مورد پروژه های جدید و آینده اطلاعات کسب کنید.

طرح های پرداخت پروژه های ما

سیاست فروش

ما به عنوان گروه آکول، طرح‌های پرداخت مختلفی را برای ملکی که می‌ خواهید بخرید به شما پیشنهاد می‌ کنیم، در طول طرح پرداخت خود که به‌ طور خاص برای برنامه‌ های مالی و بودجه شما شکل داده‌ ایم، می‌ توانید پرداخت‌ های خود را با گزینه‌ های مختلف انجام دهید.

علاوه بر وام های بانکی، می توانید با گزینه های زیادی مانند برنامه های پرداخت میان مدت و بلند مدت، پرداخت های مبادله ای، روند پرداخت خود را تسهیل کنید.

تمامی واحد ها واجد شرایط دریافت وام بانکی با سررسید حداکثر تا 120 ماه هستند.

برای تعیین طرح پرداخت ویژه خود و دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد روش های پرداخت می توانید با ما تماس بگیرید.

برای بررسی پروژه های ما می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید.

  گروه شرکت های آکول که از سال 2003 با دیدگاه "انسان و زندگی" و اولویت رضایت مشتری پروژه های سودآور تولید می کند، با پروژه های املاکی که اجرا کرده است، کیفیت زندگی افراد را نیز افزایش می دهد.
  اطلاعات تماس
  افیس ادرسی
  در بالا
  با ما تماس بگیرید
  1
  خدمات مشتریان جهانی آکول
  سلام
  چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟